قوانین و مقررات

۱-تمامی مطالب و ویدیوها متعلق به سایت راز تحلیل میباشد و هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب ارائه شده بدون اجازه از صاحب اثر خلاف قانون بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت و از نظر شرعی حرام میباشد.

۲-مطالب مورد نیاز شما عزیزان تا حد توان بطور کامل توضیح داده شده است و برخی موارد هم از منابع معتبر به شما عزیزان ارائه شده است.

۳-تمامی مطالب این مجموعه جنبه تحقیقاتی-آموزشی دارد و به هیچ عنوان راهنما و دستوری برای خرید و فروش محسوب نمیشود.

۴-تمامی مطالب این سایت و پکیج نظرات تولیدکننده آنها می‌باشد و توصیه به خریدوفروش نیست و صرفاً به‌عنوان نظر شخصی نویسنده و گوینده مطلب در مورد خریدوفروش سهام خودش می‌باشد و سایت راز تحلیل و اعضای آن در برابر سود وزیان کاربران هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. مخاطبان سایت و این پکیج به‌هیچ‌عنوان از مطالب سایت برداشتی مبنی بر توصیه به خرید، فروش یا نگهداری اوراق بهادار و روند قیمت یا عرضه و تقاضای اوراق بهادار در آینده و اظهارنظر راجع به ارزش (قیمت) اوراق بهادار را نداشته باشند و از مطالب صرفاً به‌عنوان نظر شخصی نویسنده و گوینده مطلب در مورد خریدوفروش سهام خودش بهره ببرند. درصورتی‌که به هر دلیلی لحن نویسندگان و گویندگان سایت و این پکیج به حالتی بود که این پکیج می‌تواند توصیه به خرید، فروش یا نگهداری اوراق بهادار؛ اظهارنظر راجع به روند قیمت یا عرضه و تقاضای اوراق بهادار در آینده و اظهارنظر راجع به ارزش (قیمت) اوراق بهادار را بود به‌هیچ‌عنوان مخاطبان سایت و این پکیج این موضوع را نباید به‌عنوان سیگنال خرید و یا فروش تلقی کنند و این موضوع صرفاً نظر نویسنده و گوینده مطلب در مورد خریدوفروش خودش است، و مسئولیت هرگونه استفاده از این مطالب آموزشی بر عهده خواننده مطالب است. سایت راز تحلیل و اعضاء گروه در قبال سود و زیان کاربران چه ازنظر شرعی و چه قانونی هیچ‌گونه مسئولیتی ندارند مطالب ارائه‌شده در این سایت و پکیج و مجموعه آموزشی جنبه تحقیقاتی-آموزشی دارد و به‌هیچ‌عنوان راهنما و دستوری برای خریدوفروش محسوب نمی‌شود و دیدگاه شخصی اعضاء گروه و نویسنده و گوینده مجموعه می‌باشد.

۵-انتقادات و پیشنهادات و هرگونه مشکل احتمالی را از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در جریان بزارید.

شماره همراه : ۰۹۳۵۲۷۰۵۲۱۲

تلگرام : @razetahlil

ایمیل : Sahm1001@yahoo.com

سایت ما: Razetahlil.com